Back to Top

 

درباره مبلمان اداری آریکا

بازدید: 6604
چاپ

درباره مبلمان اداری آریکا

شرکت تولیدی و صنعتی جهان اندیشه (سهامی خاص) فعالیت خود را از سال 1368 آغاز نمود . این گروه صنعتی که شامل واحد های تولید صنعتی , میزهای اداری , پارتیشن , دکوراسیون داخلی و نیز تولید انواع صندلی و مبلمان اداری و قطعات مورد نیاز بصورت مجزا از هم می باشد , با برند آریکا محصولات با کیفیت و منحصربفردخود را عرضه می نماید .

بیش از 40 هزار متر مربع فضای تولید , استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مدرن , بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و دانش روز دنیا , توان منحصر به فرد در تولید , کادر مجرب طراحی و گنجینه تجربیات مدیران , این گروه تولیدی را در بازارهای داخلی و بین المللی متمایز نموده است .تنوع در محصولات و کیفیت بالای خدمات , بهانه ای شده است تا این گروه بزرگ تولیدی بتواند پاسخی زیبا به سلیقه مشتریان خود بدهد . گارانتی و خدمات پس از فروش موثر و متفاوت محصولات آریکا بیانگر کیفیت مثال زدنی آن است .

خط مشی کیفیت

آریکا کیفیت را در بکارگیری مواد اولیه مرغوب , کنترل های دقیق کمی وکیفی در ایستگاه های تولیدی و سیستم تولید با دانش روز را همواره خط مشی خویش قرار داده است .این گروه بزرگ تولیدی در راستای بهبود مستمر موفق به کسب گواهینامه های جهانی و استاندارد های لازم در این صنعت گردیده است :

سیستم مدیریت کیفیت خاص صنعت خودروسازی                             ISO TS 16949:2002

سیستم مدیریت کیفیت                                                                    ISO  9001:2008                                                                                                                            

سیستم مدیریت محیط زیست                                                           ISO 14001:2004                                                                                                                   

سیستم ارزیابی ایمنی و بهداشت حرفه ای و بهداشت محیط کار         OHSAS 18001:2007                                                                      

سیستم مدیریت یکپارچه                                                                             ISO IMS

سیستم خدمات پس از فروش و رضایت مشتریان در ایران                                ISO 10002                                                                                            

استاندارد ملی ایران در خصوص انواع صندلی                                                ISIRI-9699

استاندارد ملی ایران در خصوص انواع میزهای اداری                                       ISIRI-9698

همچنین محصولات آریکا در سال 2013 موفق به دریافت تندیس جهانی سلامت کاردینلی از کشور ایتالیا گردید .

این گروه صنعتی خط مشی کیفیت خود را به قرار ذیل اعلام می دارد :

  • ترویج الگوی کسب و کار ایرانی بر پایه روابط عاطفی
  • ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان و احترام به سلایق متفاوت
  • بهبود مستمر در عرصه تولید محصولات متنوع
  • بهبود سطح آموزش و آگاهی و رضایت پرسنل
  • ارتقاء بهداشت محیط کار
  • تحقیق و توسعه و نوآوری در طراحی

 

ارزشهای محوری آریکا

ما می کوشیم تا با تلفیق هنر , دانش و تکنولوژی , محیطی مطبوع و پرنشاط در دفاتر کار شما ایجاد نماییم . بر این اساس همواره در نظر داریم محصولاتی با طراحی زیبا و کارایی مناسب , مطابق سلیقه نسل امروزی تولید نماییم به نحوی که محیط تجهیز شده نهایت رضایت و آرامش مشتریانمان را تامین نماید .به منظور دستیابی به این مهم همواره نیازمند رصد کردن خواسته های جدید مشتریان به هر وسیله ممکن خواهیم بود . ما نسبت به مصرف مرغوب ترین مواد اولیه و ایجاد اطمینان در مشتریانمان نسب به کیفیت محصول عرضه شده حساس و نگران هستیم , از این رو همواره         می کوشیم کیفیت  , زیبایی و نوآوری را به مشتریان خود عرضه نموده و در این راه پیشگام باشیم .

ما معتقدیم کار در محیطی مطبوع و پر نشاط بازدهی کارمندان شما را ارتقا خواهد داد . لذا سهمی در موفقیت های شما برای خود قائلیم .با این نگرش تمام تلاش ما بر این است که مسئولیت خود را در قبال موفقیت شما به بهترین نحو به انجام رسانده و در تجلی اهدافتان موثر باشیم .

ما به دنبال کسب منافع منصفانه و مسئولانه هستیم. اما تنها به مقداری که بتوانیم , نیازهای مالی یک سازمان سالم که قصد خدمت رسانی بلند مدت به مشتریان خود را دارد, تامین نمائیم.

شعار سازمانی ما بر پایه عشق ورزی و رعایت حقوق مصرف کنندگان استوار است و این مهم مؤید تلاش بی وقفه پرسنل و کارشناسان ساعی سازمان جهان اندیشه ( آریکا ) می باشد .

اندیشه ما , زیبایی جهان شماست

سئو سایت مبلمان اداری لوله پلی اتیلن نیوجرسی بتنی آموزش ccna آموزش شبکه فروشگاه مبلمان اداری دوربین مدار بسته ایران کانادا آموزشگاه زبان آموزش زبان بهترین آموزشگاه زبان بهترین سایت دانلود فیلم دانلود فیلم دانلود سریال بهترین شرکت طراحی سایت طراحی سایت شرکتی شیشه رنگی www.jamnamaglass.com جام نما خرید ملک در گرجستان مرجع اطلاعات گرجستان سقف ویلا سقف شیبدار شرکت کینگستون لیفت صورت جراحی لیفتینگ صورت مبلمان اداری آکام پارتیشن دوجداره کفش طبی لوله زهکش صاعقه گیر کفش راحتی دوربین مدار بسته آموزش شبکه